Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 502 Kez Okundu

Evli kadın sevdam

Evli kadın sevdam

Ben Ankara’dan Mihriban kendimden 20 yaş büyük biriyle evli 45 yaşında bütün bedeni ateş gibi yanan gençlere karşı sınırsız uzun boylu esmer iri kalça ve göğüslere sahip erkeklerin at gibi hatun dedikleri tipte bir kadınım.
Kocamı ilk defa 33 yaşındayken üniversiteli bir gençle aldattım onunla ikinci buluşmamızda yanında bir arkadaşı daha vardı işte o gün kendimi yeniden keşfetmiş ikisinide adım atacak halleri kalmayıncaya kadar hırpalamış ve o gün gençlerin evli kadın götünü çok sevdiklerini anlamıştım. Yıllar içinde hoşuma giden her gencin altına yatmıştım.
Geçen ay iş yerime gelen 20 li yaşlardaki genç göğüs çatalıma bacaklarıma baktıkça ben sulanmaya başlamıştım 10 dakika içinde tangamın ağı yapış yapış olmuştu şimdi onu etkileyip yatağa atmam şart olmuştu ona denemesi için slim fit bir gömlek verip arkasından hemen kendimi soyunma kabinine attım üstü çıplak pırıl pırıl kaslı bir vücudu vardı elimi göğsüne koyup okşarken çok güçlü görünüyorsun dedim göğüslerimi avuçladıktan sonra beni çevirip arkamdan sarılırken avuçladıpı götümü sikmek istediğini söyleyerek eteğimi kaldırırken kurtulup kabinin dışına kaçtım burada olmaz çıkışta gel al beni dedim saat 18.00 için sözleştik.
Buluşur buluşmaz kız kardeşimin boş olan evine gittik son 2 yıldır burası aşk yuvam olmuştu